Коледжі, технікуми України - facebook


Feed name: Коледжі, технікуми України - facebook

Retrieved title: КОЛЕДЖІ, ТЕХНІКУМИ УКРАЇНИ - Facebook Bridge, 10 item(s)
Ірина Вовк posted: Схоже, ви не можете переглянути це...

Схоже, ви не можете переглянути це відео. Якщо так, спробуйте перезапустити браузер.ЗакритиОпубліковано Microsoft в освіті - Україна997 переглядів997 переглядівMicrosoft в освіті - Україна23 год

5 літня школа Всеукраїнського проекту «Хмарні сервіси в освіті»
З 17 по 21 червня 2019 року відбудеться п’ята літня школа Всеукраїнського проекту «Хмарні сервіс...и в освіті».
Метою заходу є презентація передового педагогічного досвіду з упровадження Microsoft Office 365 в освітній процес, підвищення ІКТ-компетенції освітян, покращення навиків використання сучасних сервісів для активізації навчальної діяльності учнів. До участі у заході запрошуємо представників органів управління освітою та закладів післядипломної педагогічної освіти, керівників закладів освіти, вчителів-предметників.
Програмою літньої школи передбачається проведення тренінгів, навчальних семінарів, майстер-класів за такими темами:
- Створення ефективного освітнього середовища закладу освіти засобами Microsoft Office 365;
- Можливості спільноти Майкрософт для освітян. Онлайн курси та ресурси;
- Microsoft Teams - комплексне рішення для організації освітнього процесу;
- Що нового у Microsoft Education? Майстер-клас від переможця міжнародного конкурсу Майкрософт "Tech Pills Challenge ";
- Дистанційне навчання засобами Office 365;
- Можливості відеоплатформи Flipgrid: спілкуємося з усім світом; Інтеграція сервісів у хмаро орієнованому освітньому середовищі;
- Minecraft: Education Edition — корисне доповнення до навчальної програми. Як гра допомагає дітям краще засвоювати матеріал.
- Використання засобів Microsoft Office для спільної проектної діяльності учнів.
- Інноваційні освітні проекти з ІКТ та багато іншого.

Реєстрація за посиланням: https://aka.ms/cloudschool2019

Показати більше...


Ольга Пирожок posted: +3Медикал Світ - Приватна...

Світлина від Медикал Світ - Приватна поліклініка сімейної медицини.Світлина від Медикал Світ - Приватна поліклініка сімейної медицини.Світлина від Медикал Світ - Приватна поліклініка сімейної медицини.Світлина від Медикал Світ - Приватна поліклініка сімейної медицини.+3Медикал Світ - Приватна поліклініка сімейної медицини.18 год

‼️Грибкові захворювання🤨.

Наступає спекотна пора, сезон масового відпочинку людей на природі, і водних об’єктах🏄‍♂️ зокрема. Тепле взуття закритого типу змінюєт...ься на легке і відкрите👡. Ми продовжуємо відвідувати лазні, 🚿сауни, басейни🏊‍♂️…
❗️Відпочинок і заняття спортом в комфортних умовах забезпечує повноцінне відновлення морального і фізичного здоров’я кожної людини👌.
Разом з тим, у цю пору року зростає ризик грибкових захворювань (дерматофітія) ступнів👣 і інших ділянок тіла.
⁉️Ураження грибком останнім часом значно поширились. Вони викликаються різними видами грибів.

✔️Як можна заразитись цим захворюванням?
Зараження відбувається при ☑️контакті заражених осіб із здоровими, ☑️використанні їх одягу чи взуття, ☑️внаслідок контакту шкіри ступнів чи інших ділянок тіла з поверхнями предметів, на яких знаходиться збудник хвороби (підлоги, лавки у лазні, душових, саунах, басейнах, педікюрний чи манікюрний інструмент і т.д.).

✔️Як проявляється захворювання?
🔹Спочатку спостерігається ледве помітне лущення в природніх складках шкіри (вони наче припудрені) та змозоленість.
🔹Можуть з’явитись групи міхурців на склепінні чи бокових поверхнях ступнів.
Деколи шкіра в міжпальцевих проміжках запалюється, набрякає, починає мокнути, свербіти.
🔹Нерідко уражаються нігті: нігтьова пластинка потовщується, набуває тьмяного вигляду. Вільний край її нерідко руйнується, відшаровується від нігтьового ложа, набуває сіро-брудного забарвлення.
🔹За відсутності лікування розвивається хронічна дерматофітія ступнів. А деколи приєднується ще й гнійничкова інфекція.

✔️Що потрібно робити при зазначених проявах?
Необхідно невідкладно приступати до лікування.
👩‍🔬Лікар-дерматолог «Медикал Світ»🏥 надасть допомогу хворому, направить в спеціалізований шкірний диспансер чи кабінет для визначення характеру збудника та призначить ефективне лікування👍.

☝️Разом з тим, хворобу краще попередити, ніж лікувати.

✔️Як уникнути інфікування грибковими захворюваннями ступнів👣?
☑️Необхідно дотримуватися санітарно-гігієнічного режиму в роздягальнях 🚿лазень, душових, саун, басейнів, пляжів, у спортивних залах, лікарнях, санаторіях, будинках відпочинку тощо.
☑️Потрібно дезінфікувати приміщення, інвентар, спецодяг та спецвзуття.
☑️В педікюрних та манікюрних кабінетах не можна обслуговувати клієнтів з видимими змінами на шкірі стуанів, китиць, на нігтях. Інструменти слід дезінфікувати, а по можливості використовувати одноразові.
Отже, кожна людина, яка себе поважає і береже своє здоров’я, має уникати відвідувань приміщень, санітарний стан яких викликає сумнів.
Недотримання правил особистої гігієни, неохайний догляд за ногами🦶, взуттям👡👟, панчохами, шкарпетками🧦 підвищують ризик захворювань ступнів👣.

✔️Дуже важливим моментом є:
🔸 Утримання ніг🦶, взуття👡👟, шкарпеток🧦 в чистоті! Пітливість ступнів👣 також підвищує схильність до грибкових захворювань.
🔸 Різного виду травми та потертості ступнів👣.
🔸 Своєчасне лікування на найбільш ранніх стадіях захворювань.
🔸 При виявленні перших ознак захворювання – термінове звернення до 👩‍🔬лікаря-дерматолога та виконання усіх його порад щодо лікування та попередження повторного інфікування.

❗️Грибок – це дуже небезпечно. Не легковажте.
Звертайтесь до нашої поліклініки🏥 за телефоном☎️ 096 55 55 115.

Показати більше...


Оля Ситор posted: Цей матеріал недоступнийМожливо,...

Цей матеріал недоступнийМожливо, автор матеріалу поширив його лише для невеликої групи людей, змінив його аудиторію або видалив.


Андрей Черных posted: Є така пропозиція Абзац викласти в...

Є така пропозиція

Абзац викласти в наступній редакції: «Порядок надання платних освітніх послуг, включаючи порядок визначення їх вартості для здобувачів фахової передвищої освіти встановлюється колегіальним органом управління закладу фахової передвищої освіти та впроваджується наказом керівника закладу фахової передвищої освіти».

Норма законопроекту за основу:

...

Порядок надання платних освітніх та інших послуг державними та комунальними закладами фахової передвищої освіти, які мають статус бюджетних установ або неприбуткових закладів освіти, а також порядок визначення вартості таких послуг затверджує центральний орган виконавчої влади у сфері освіти і науки.

Яке обґрунтування? Право засновника. Статус бюджетної установи або неприбуткового закладу освіти має як пільги, так і певні зобов’язання. Питання фінансової дисципліни, вихід за межі повноважень визначених Бюджетним кодексом

Показати більше...


Андрей Черных posted: ОБГОВОРЕННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ДО...

ОБГОВОРЕННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ДО ЗАКОНОПРОЕКТУ ПРО ФАХОВУ ПЕРЕДВИЩУ ОСВІТУ

Є така пропозиція

Вилучити цю норму:

...

19) нормативи чисельності осіб, які навчаються, на одну посаду педагогічного працівника в закладах фахової передвищої освіти державної та комунальної форм власності, які знаходяться в статусі бюджетної установи або неприбуткового закладу освіти, запроваджуються з 1 січня 2022 року;

Яке обґрунтування?

Норма є відтермінованою, її упровадження визначається організаційно-правовим статусом закладу ФПО, визначено особливості форми власності

Показати більше...


Сергей Середа posted: Добрий день. Може погано шукав,...

Добрий день. Може погано шукав, підкажіть наказ, у якому кваліфікація "медична сестра" змінюється на іншу (кажуть, наказ вийшов у березні цього року)?


Natalize Ladik posted: Кафедра Теоретичної...

Світлина від Кафедра Теоретичної електротехніки КПІ імені Ігоря Сікорського.Світлина від Кафедра Теоретичної електротехніки КПІ імені Ігоря Сікорського.Світлина від Кафедра Теоретичної електротехніки КПІ імені Ігоря Сікорського.Світлина від Кафедра Теоретичної електротехніки КПІ імені Ігоря Сікорського.Кафедра Теоретичної електротехніки КПІ імені Ігоря Сікорського21 год

ПИТАННЯ СТОСОВНО ВСТУПУ НА СПЕЦІАЛЬНІСТЬ
141 –ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКА, ЕЛЕКТРОТЕХНІКА ТА ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА
Тебе цікавлять джерела енергії? Хочеш дізнатись, як саме пра...цює новітнє устаткування електроенергетичної галузі? Прагнеш вивчити все про відновлювальні джерела енергії? Обирай спеціальність «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». Фундаментальні знання у питаннях генерації електричної енергії на об’єктах традиційної та відновлювальної енергетики, керування режимами роботи енергосистем, розподілу електричної енергії та електропостачання, проектування об’єктів електроенергетики, автоматизації промислових підприємств, розробки та впровадження автоматизованих електромеханічних систем – все це про випускників спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» в НТУУ «КПІ».
СЕРТИФІКАТИ ЗНО
1. Українська мова та література – не менше 100 балів
2. Математика – не менше 125 балів за умови, що Фізика або Іноземна мова – не менше 100 балів
3. Фізика або Іноземна мова – не менше 125 балів за умови, що Математика – не менше 100 балів

Кафедра теоретичної електротехніки
запрошує на навчання за найперспективнішою спеціалізацією ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНІ ПРИСТРОЇ ТА ЕЛЕКТРОТЕХНОЛОГІЧНІ КОМПЛЕКСИ (ФЕА)
Майбутні фахівці опановують комп'ютерно-інтегровані технології та програмно-технічні засоби автоматизації. Ми готуємо спеціалістів з розроблення, проектування, експлуатації, дослідження електротехнологічних комплексів та електротехнічного обладнання для високотехнологічних галузей. Сфера роботи наших фахівців охоплює електроенергетичні, електротехнічні, електротехнологічні та електромеханічні системи промислового, цивільного, транспортного, сільськогосподарського, побутового та спеціального призначення. Перевагою випускників є наявність високоякісних фундаментальних знань у політехнічній освіті та сучасних професійно-орієнтованих компетенцій, що обумовлює постійний попит та достойну оплату праці.

Показати більше...


Марина Дзюба posted: Регіональна науково-практична...

Регіональна науково-практична конференція
«ВИЩА МАТЕМАТИКА: минуле, сьогодення та погляд у майбутнє – V»
у ВСПНАУ Слов’янський коледж НАУ
На базі ВСПНАУ Слов’янський коледж НАУ відбулася щорічна травнева регіональна науково-практична конференція «Вища математика: минуле, сьогодення та погляд у майбутнє – V».
Організації співзасновники цієї конференції:...

Читати даліСвітлина від Марини Дзюби.Світлина від Марини Дзюби.Світлина від Марини Дзюби.Світлина від Марини Дзюби.Світлина від Марини Дзюби.+5


Vlad Kvasnyuk posted: Український центр оцінювання...

Світлина від Український центр оцінювання якості освіти.Український центр оцінювання якості освіти20 травня о 07:58


Zabegaloff Igor posted: un-sci.comУкраинские вузы и научные...

un-sci.comУкраинские вузы и научные учреждения смогут подключиться к Scopus и Web of Science за средства бюджета | Гранит НаукиВсе украинские вузы и научные учреждения – независимо от ведомственного подчинения – получат подключения к международным базам данных Scopus и Web of Scien