Вступ-2019 - facebook


Feed name: Вступ-2019 - facebook

Retrieved title: Вступ 2019 - Facebook Bridge, 10 item(s)
Vanessa Ilganaeva posted: Доброго дня! Потребую пораду. В нас...

Доброго дня! Потребую пораду. В нас абітурієнтка, яка навчається на першому курсі "Англійська філологія" хоче поступати на 2 курс Сценічного мистецтва. Але у нас не існує групи на 2 курсі. Або хоче на третій за скороченим терміном навчання. Вже не знаю як їй пояснити, що вона може поступити лише на перший курс. Або я щось не вірно зрозуміла з правил прийому.


Юлія Сиволап posted: Доброго дня! Шановні колеги,...

Доброго дня!
Шановні колеги, виникло питання щодо використання мовних сертифікатів рівня В2. Чи може бути використаний такий сертифікат при вступі на магістратуру замість результатів ЄВІ з іноз.мови? Чи такі сертифікати можуть бути використані лише при вступі в аспірантуру. Дякую за відповідь!!!


Angelika Kernychna posted: testportal.gov.uaРезультати ЗНО з трьох...

testportal.gov.uaРезультати ЗНО з трьох предметів – на інформаційних сторінках | Український центр оцінювання якості освітиНа інформаційних сторінках учасників розміщено результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, математики, фізики. Учасники можут...


Андрей Черных posted: Схоже, ви не можете переглянути це...

Схоже, ви не можете переглянути це відео. Якщо так, спробуйте перезапустити браузер.ЗакритиАндрій Куликов рекомендує наш порадник :-)Опубліковано CEDOS10 753 перегляди10 753 переглядиCEDOS20 год

Мрії вашої дитини мають значення, переконаний ведучий Андрій Куликов. Дайте дітям шанс на хорошу освіту - скористайтеся порадником CEDOS та МОН "Як обрати вищу ...освіту" ➡️ https://cedos.org.ua/vybir

Голова правління Громадське радіо, ведучий президентських дебатів, лауреат премії "Телетріумф" і ведучий "Свободи слова" у 2007-2016 Андрій Куликов розповів, що дала йому вища освіта. Куликов підкреслив: будь-яка дитина, з будь-якої сім'ї і будь-якого населеного пункту може здійснити свої мрії. Добре підібрана вища освіта може в цьому допомогти.

Поставтесь серйозно до вибору освіти для дитини. Не йдіть в університети, де беруть хабарі❗️ Не вступайте кудись просто через те, що це найлегше❗️ Або через чутки і рекламну кампанію університету.

Що ще робити і не робити - читайте за посиланням ➡️ https://cedos.org.ua/vybir

Матеріали розроблені незалежним аналітичним центром CEDOS у партнерстві з Міністерство освіти і науки України в межах “Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні”, яку виконує Міжнародний фонд "Відродження" у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Embassy of Sweden in Kyiv.

Показати більше...


Наталия Дзюба posted: Добрий день! В Приймальну комісію...

Добрий день! В Приймальну комісію НаУКМА звертаються вступники, яким немає 16 років і які не мають військового квитка або приписного свідоцтва. А військовий квиток є в переліку документів, необхідних для завантаження в електронний кабінет. Як бути цим вступникам?


Алина Станиславова posted: На информационных страницах уже...

На информационных страницах уже есть результаты по трём предметам ЗНО


Олександр Бадик posted: Скажіть будь ласка, за якою формою...

Скажіть будь ласка, за якою формою повинна бути довідка, яка дозволяє здавати вступні іспити у ЗВО замість ЗНО.


Olga Lototska-Golovina posted: Коли будуть результати ЗНО? І чи...

Коли будуть результати ЗНО? І чи можна відкрити електронний кабінет після 10 липня, чи лише в період з 1го по 10те?


Renata Svystak posted: Доброго дня! Цього року я вступаю...

Доброго дня! Цього року я вступаю до ЛНУ ім Франка за спеціальністю англійська філологія. Власне, я хочу навчатися на бюджеті. Справа в тому, що я з 6 по 15 липня буду знаходитися за кордоном. Чи може це спричинити якісь проблеми? Чи можливо подавати заявки на вступ через інтернет знаходячись в іншій країні чи обов‘язково вести у паперовому варіанті до вишу? Чи можу я привезти оригінали документів до вишу 29 або 30липня, і при цьому не втратити бюджетного місця?


Володимир Бєлий posted: ВСТУП ЧИ ПОЧАТОК? Про питання...

ВСТУП ЧИ ПОЧАТОК? Про питання якості нового соціального статусу випускника системи загальної середньої освіти
"Вступила і забула"? чи "Починаю більш складний за якістю навчальний період долі?" ...
Панове, я чогось "не доганяю", якщо бачу не перспективну дієвість. а прикрите словоблуддя ось у цьому "важливому" роз'ясненні: "... акредитація освітніх програм – це не огляд різноманітних довідок чи перевірка наявних документів, так само, це не контроль залишкових знань студентів. Оскільки акредитація безпосередньо пов’язана із забезпеченням якості навчання і викладання, Національне агентство під час проведення акредитації має з’ясувати здатність університету забезпечувати якісний освітній процес"?
Всього лише "має з’ясувати ...?" чи буде чітко і точно визначити ... завдяки тому-то й тому?
Крім того, на який успіх можна розраховувати в історично новій для країни роботі по відкремленню "зерен від полови", якщо починати її на засадах взаємної довіри в умовах існуючого у нашому сегменті вищої освіти її засилля носіями брехні, шахрайства і тіньової взаємної поруки, що покриває імітацію діяльності та нецільове використання бюджетних коштів на освіту?
Як експеримент за кошти платників податків на кшталт джентельментської угоди з "наперстниками"? http://education-ua.org/ua/component/content/article/12-articles/1343-yakisna-vishcha-osvita-vistup-na-mizhnarodnij-konferentsiji-rozbudova-sistemi-zabezpechennya-yakosti-vishchoji-osviti-v-ukrajini-11-12-chervnya-2019-knteu?fbclid=IwAR3W4xWTgkJ6Yo2yxS458jXUv2CZEPg8hX4y26jBgawpIr9rsmrtKZu84iwПоказати більше...education-ua.orgОсвітня політикаІнтернет-майданчик для обговорення законодавчих ініціатив, вироблення альтернативних політик, спрямованих на розв’язання поточних і перспективних проблем, нада...